Specjalista ds. handlu międzynarodowego z jęz. angielskim

05.01.2022 - 27.02.2022

kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz

nr ref. grudzień/2021

Opis stanowiska

  • Poszukujemy pracowników do 8 rozrastających się działów zajmujących się m.in.:
  • Importem - obsługą zgłoszeń celnych, analizą dokumentów i danych klienta.
  • Eksportem - sprawdzaniem poprawności dokumentacji handlowej, odprawami celnymi, wsparciem w organizacji eksportu.
  • Kalkulacją pochodzenia towaru i świadectwami pochodzenia towarów, które mają olbrzymi wpływ na stawkę cła.
  • Współpracą z dostawcami klientów oraz przygotowywaniem różnorodnych raportów dotyczących importów, płatności itp.
  • Wspieraniem klientów we wszystkich sprawach celnych i rozwiązywaniem ich ,,nierozwiązywalnych’’ problemów.

Oferujemy

  • Dwa warianty pakietu opieki medycznej do wyboru: rozszerzony/vipowski lub podstawowy w wersji indywidulanej lub rodzinnej
  • Ubezpieczenie Pracownika na życie  w wysokości jego 24 miesięcznych pensji
  • Świadczenie ubezpieczeniowe za pobyt Pracownika w szpitalu (od 1-szego dnia)
  • Ubezpieczenie Małżonki/Małżonka/Partnerki/Partnera Pracownika
  • Świadczenie urlopowe - „Pod gruszą”
  • Refundacja okularów lub szkieł kontaktowych co 2 lata (600PLN)
  • Premia uznaniowa roczna
  • Bonus za polecenie nowego pracownika do firmy
  • Nagrody za staż pracy w postaci kart upominkowych do np. Empiku, Allegro czy Zalando
  • Platforma Achivers - program punktów przydzielanych przez współpracowników, wymiennych na karty upominkowe do Empiku, Allegro, Zalando czy innych
  • Możliwość pracy z domu, jak i z biura w zależności od preferencji
  • Sprzęt do pracy – laptop i 2 monitory

Wymagania

Mamy dla Ciebie pracę jeśli:

You speak English . Mamy anglojęzycznych klientów i współpracowników, więc na pewno będziesz używał języka angielskiego. W zależności od tego jak dobrze porozumiewasz się lub prowadzisz korespondencję w języku Szekspira- znajdziemy Ci odpowiedni zespół.

• Lubisz pracę z komputerem, danymi i dokumentami oraz masz oko do szczegółów.

• Znasz Excela i chciałbyś go jeszcze lepiej poznać. A jak tworzysz makra i używasz vlookup – to wtedy dołączysz do naszych Excelowych Expertów.

• Masz doświadczenie w obszarze logistyki lub obsługi celnej. Jeśli go nie masz, to potrzebne są : „otwarta głowa”, chęci i motywacja do poznawania nowej branży.

• Chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, z pozytywnie nastawionymi i wspierającymi Cię ludźmi.

więcej

Zgadzam się na przetwarzanie przez 12 miesięcy moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Livingston Poland Sp. z o.o.

Klauzule

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected] co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przezLivingston Poland Sp. zo.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które dobrowolnie umieściłeś w swoich zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. Twój wizerunek, zainteresowania, informacje zawarte
w referencjach od byłych pracodawców).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Prosimy o nieprzekazywanie nam podczas procesu rekrutacji żadnych danych wrażliwych, takich jak np. informacje o stanie Twojego zdrowia czy inne dane wskazane w art. 9 RODO.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy; a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected].

więcej

Klauzule